65 درصد از مراجعه کنندگان به دارالشفای حضرت معصومه(س) غیرقمی بودند

سرپرست درمانگاه  دارالشفای حضرت معصومه(س) مستقر در موکب اهالی قم المقدسه از ارائه خدمات درمانی به 7 هزار و 500 نفر از زائران خبر داد و گفت: 65 درصد از مراجعه کنندگان درمانگاه از غیر قمی بودند.

به گزارش روابط عمومی موکب اهالی قم المقدسه، علی اصغر سلیمانی سرپرست درمانگاه دارالشفای حضرت معصومه(س) در گفت و گو با خبرنگار موکب با بیان اینکه این درمانگاه از تاریخ 20 آبان فعالیتش را در موکب اهالی قم آغاز کرده اظهار داشت: تاکنون 7 هزار و 500 نفر از خدمات درمانی این درمانگاه استفاده کرده اند.soleymani

وی افزود: از کل افراد مراجعه کننده به درمانگاه 5 هزار و 150 نفر آقا و 2 هزار و 350 نفر خانم هستند که 35 درصد این افراد قمی، 55 درصد غیر قمی و 10 درصد عراقی بوده اند.

سلیمانی درخصوص علت مراجعه افراد به درمانگاه دارالشفاء اظهار داشت: گرفتگی عضلانی، تاول ها، سرماخوردی و آنفلونزاد و حساسیت بیشترین علت مراجعه کنندگان به درمانگاه بوده است و بعد از آنها انواع شکستگی ها، دردهای کلیوی و ... می باشد.

سرپرست درمانگاه  دارالشفاء حضرت معصومه (س) تأکید کرد: باتوجه به وجود پزشکان مجرب در این درمانگاه چندین عمل سرپایی هم انجام گرفته است که خداروشکر با تمهیداتی که صورت گرفته مشکل خاصی به وجود نیامده است.

گفتنی است؛ درمانگاه دارالشفاء حضرت معصومه (س) فعالیت خود را از 20 آبان ماه در موکب اهالی قم المقدسه آغاز کرده است و تا دو روز بعد از اربعین نیز به ارائه خدمات درمانی می پردازد.