IMG 4969پزشک دارالشفای حضرت معصومه (س) گفت: زائران سیدالشهدا را با عشق درمان می کنیم و 24 ساعته برای درمان زائرین آماده باش هستیم .
به گزارش روابط عمومی موکب اهالی قم المقدسه، دکتر عباس ونارجی با اشاره به اینکه عمده بیماری های زائرین اربعین که به دارالشفا مراجعه می کنند سرماخوردگی است اظهار کرد: مشکلات گوارشی، دردهای عضلانی که به واسطه پیاده روی ایجاد می شود بیشترین مراجعان ما را تشکیل می دهند.
وی با بیان اینکه بیمارانی که در اینجا مراجعه می کنند با سایر بیمارانی که در مطب شخصی می آیند فرق دارند خاطر نشان کرد: وظیفه یک پزشک کمک به بیمارانی است که به وی مراجعه می کنند اما داستان طبابت در کربلا و برای زائرینی اربعین علاوه بر وظیفه پزشکی، خدمت به زائرین است.
این پزشک و خادم الحسین(ع) با اشاره به اینکه سومین سال متوالی است که افتخار خدمت به زائرین سیدالشهدا را دارد تصریح کرد: دعا و نفس زائری که با ویزیتم التیام پیدا می کند و آرام می شود برایم حق است و تأثیر این دعاها و نفس ها را در این مدت چندساله حس کرده ام.
ورناجی با بیان اینکه کار برای امام حسین (ع) سخت نیست گفت: عشق و علاقه به امام حسین(ع) قابل محاسبه با حساب های این دنیا نیست و 24 ساعته برای آرامش این زائرین عاشق مشغول خدمتگزاری هستیم و تمام این تلاشها را با رضایت کامل انجام می دهیم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار موکب درخصوص چه حق ویزیتی از بیماران دریافت می کنید، گفت: تمامی خدماتی که در دارالشفاء حضرت معصومه (س) انجام می شود رایگان است و قبل از آمدن به کربلا حقوق هایمان را از امام حسین (ع) دریافت کرده ایم و همین که روزیمان شده به زائرین سیدالشهدا خدمت کنیم برای بنده کافی است.
وی ابراز کرد: در صورتی که امسال فعالیتمان مورد پذیریش حضرت باشد و سال بعد هم برای خدمت گزاری به زائرین آماده ایم.